contact

Samen delen we een gemeenschappelijke visie: om scholen te helpen de kwaliteit van het leren te verbeteren en gelijke kansen te bieden voor het leerproces van iedere leerling. Daarom bieden wij een digitale oplossing die een betere beoordeling van kennis en vaardigheden van individuen bevordert.

Dugga wordt momenteel gebruikt voor alle soorten kennisevaluatie door scholen, universiteiten en andere onderwijsorganisaties.

Neem contact met ons op en begin vandaag nog met digitale lessen & toetsen!

Hier vindt u ons

Hoofdkantoor

Norr Mälarstrand 6A, 112 20 Stockholm

Dugga Benelux

Wollegras 62, 2498 AZ Den Haag
v

Neem contact op

Tel: +31 (0)15 – 889 77 26  info@dugga.nl
U

R & D lab

Sankt Eriksgatan 65, 113 32 Stockholm

Bel: 015 – 889 77 26

Wij helpen uw school met digitale lessen & toetsen

Dugga Benelux

Wollegras 62
2498 AZ Den Haag, Nederland
info@dugga.nl
Tel: 015 – 889 77 26

Milan Serdic

Sales Manager Benelux

milan.serdic@dugga.nl

Brooke Dawson

Customer Success Manager

brooke.dawson@dugga.nl

Dugga Hoofdkantoor

Norr Mälarstrand 6A
112 20 Stockholm, Zweden

info@dugga.se

+46 (0)8 – 30 70 80

Hoofdkantoor Stockholm

Team coach

 

Maria Gårdlund

CEO

maria.gardlund@dugga.com

Markt en communicatie

 

Claudia Rademaker

VP, CMO

claudia.rademaker@dugga.com

Klant en training

 

 

Patrik Nilsson

VP, CSO

patrik.nilsson@dugga.com

Fredrik Lindgren

Customer Success Manager

 fredrik.lindgren@dugga.com

Mats Lövgren

Customer Success Manager

mats.lövgren@dugga.com

Product en support

 

Gunnar Falk

Support manager

gunnar.falk@dugga.com

Markus Silwander

Customer Support Specialist

markus.silwander@dugga.com

Jimmy Cargel

Customer Support Specialist

 jimmy.cargel@dugga.com

Economie

 

Natalie Schieche

Financieel Medewerker

natalie.schieche@dugga.com

Dugga Benelux

Wollegras 62, 2498 AZ Den Haag, Nederland

+31 (0)15 – 889 77 26

info@dugga.nl

Helpful Links

Login

Remote Learning

News

How we handle your data

Support

© 2020 Dugga. All rights reserved.