kontakta oss

Tillsammans delar vi en gemensam vision. Att hjälpa skolor att förbättra kvaliteten i lärandet och ge lika möjligheter för varje elevs inlärningsprocess. Därför brinner vi för en digital helhetslösning som främjar bättre bedömning av kunskaper, färdigheter och förmågor hos individer.

Dugga används idag för alla typer av kunskapsutvärdering av skolor, universitet och andra utbildningsorganisationer.

Varmt välkommen att kontakta oss!

Här hittar du oss

Huvudkontor

Norr Mälarstrand 6A, 112 20 Stockholm
U

Research & Development Lab

S:t Eriksgatan 65, 113 32 Stockholm
v

Hör av dig

08 -30 70 80   office@dugga.se

Ring: 08 - 30 70 80

Vi hjälper din skola/kommun med digitala prov

Team Coach

 

Maria Gårdlund

Maria Gårdlund

CEO

maria.gardlund@dugga.com

Marknad & Kommunikation

 

Claudia Rademaker

Claudia Rademaker

VP, CMO

claudia.rademaker@dugga.com

Kund & Utbildning

office@dugga.se

 

Patrik Nilsson

Patrik Nilsson

VP, CSO

patrik.nilsson@dugga.com
Fredrik Lindgren

Fredrik Lindgren

Customer Success Manager

 

fredrik.lindgren@dugga.com
Mats Lövgren

Mats Lövgren

Customer Success Manager


mats.lövgren@dugga.com

Produkt & Support

support@dugga.se

Gunnar Falk

Gunnar Falk

Support Manager

gunnar.falk@dugga.com
Markus Silwander

Markus Silwander

Customer Support Specialist

markus.silwander@dugga.com
Jimmy Cargel

Jimmy Cargel

Customer Support Specialist

 

jimmy.cargel@dugga.com

Ekonomi

accounting@dugga.se

Natalie Schieche

Natalie Schieche

Ekonomiassistent

natalie.schieche@dugga.com

Kontakta oss

Norrmälarstrand 6a, 112 20 Stockholm Sweden

office@dugga.com

Länkar

Logga in

Dugga Plugga

Nyheter

Hur hanterar vi din data

Support

© 2020 Dugga. All rights reserved.